İzmit Sanayi Sitesi, 3. Cd. 203. Blok D:No:4, 41040 İzmit KOCAELİ
0 262 335 32 32
kurumsal@palandokenmotor.com

Biz Kimiz

Kaliteli Hizmetin Tek Adresi

Palandöken Motor Yenileme 1995 yılından beri motor yenileme sektöründe hizmet veren firmamız, geçmişten günümüze hizmet vermeye devam etmektedir.

Servisimiz motor rektifiye, silindir kapak yenileme, krank taşlama, motor bloğu ve silindir kapağı çatlak kontrolü alanlarında hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Palandöken Motor Yenileme, çalışanları ile beraber uzmanlaştığı tüm motor yenileme hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, insan haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, yenilikçi ve sürekli, kendini geliştiren öncü bir kuruluştur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle çalışanları ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. 

MİSYONUMUZ

Kaliteli hizmeti hep birinci sırada tutan firmamız, en küçük motordan en büyük ağır iş makinalarına kadar her ürüne aynı hassasiyet ve özenle yaklaşmaktadır. Müşteri memnuniyetinin şirket içinden geçtiği bilinci ile çalışanlarımızın, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak ve takım çalışmasını destekleyerek küresel becerilere yatırım yapan bir şirket olmak ilkemizdir.

Çalışanlarımızın geliştirilmesi, sürekli iyileştirme ve toplumsal sorumluluk bilincine sahip yönetim biçimi anlayışımızla, motor yenileme hizmetinde kaliteden ödün vermeden, sektöründe kendisine yakışır bir yer edinmek ana görevimizdir. Sürekli değişen teknoloji ile kendini yenilemek, marka odaklı düşünmek, ekonomik ve hızlı hareket etmek önceliklerimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uzman ekibimizle kaliteli hizmet sunabilmektedir.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük
1995 yılından bu yana ticaretimizde ve sözümüzde dürüstlüğümüzden taviz vermeden hizmet sunuyoruz.

Hoşgörü
Çalışanlarımıza, müşterilerimize ve topluma hoşgörü ile yaklaşmayı ilke edindik.

Liderlik
Sektörün güvenilir odaklı ve ekip olarak bu yolda lider olmaya devam ediyoruz.

Müşteri Odaklılık
İş süreçlerimizi, iç müşterinin huzurlu çalışma ortamını ve gelişimini destekleyerek, dış müşterinin memnuniyetini sağlamaya yönelik planlıyoruz.

Çevreye Duyarlılık

Yeryüzü basitçe insanoğlu için bir erzak deposu ve çöp kutusu degildir. Yeryüzü`nün felaketimiz pahasina gözardı ettigimiz kendi gereksinimleri ve dinamiği vardir.  (Mary Mellor)
Güzel bir dünyada yaşamak, topluma, çevreye ne kadar duyarlı olduğumuzla son derece ilgilidir. Biz, bize düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz.